درباره رابین

رابین در سال ۱۳۹۵ با همراه شدن تعدادی از متخصصان هنر و صنایع‌دستی، بازاریابی و نرم‌افزار تاسیس شد. این گروه سعی دارد تا در زمینه تجارت صنایع‌دستی کاری نو انجام دهد. ارائه متفاوت صنایع‌دستی با استفاده از بسته‌بندی مخصوص، تهیه محتوای علمی و عرضه محصولات با قیمتی مناسب از اهداف اصلی رابین هستند. برندسازی برای هنرمندان حوزه صنایع‌دستی که همراه با معرفی و تبلیغات برای آن‌هاست از دیگر فعالیت‌های رابین است. رابین در حقیقت بستری برای معرفی صنایع‌دستی اصیل و باکیفیت است تا به فرصت بهتری برای عرضه، فروش و توسعه دست یابند. در ضمن مخاطبان رابین می‌توانند در وب‌سایت ما و شبکه‌های اجتماعی، اطلاعات متنوعی را در حوزه‌های صنایع‌دستی و هنرهای سنتی، اسطوره‌شناسی، شاهنامه فردوسی و تاریخ هنر دریافت کنند.

زمینه اصلی فعالیت رابین، برندسازی برای صنایع‌دستی اصیل و باکیفیت (ایرانی) است.در این راستا، رابین با ایجاد شخصیت مستقل برای هر هنرمند، برند منحصربه‌فرد هنرمندان را ایجاد و از آن حمایت می‌کند. رابین می‌کوشد که از طریق تهیه و انتشار محتوای آگاهی‌بخش و علمی، مخاطبان را در مسیر شناخت و انتخاب آثار صنایع‌دستی کمک کند. عرضه محصولات با قیمتی مناسب و ارائه آثار با بسته‌بندی‌های ارزنده و خاص، از دیگر خدمات رابین به هنر و صنایع‌دستی ایران‌زمین است.

رابین به این آرمان می‌اندیشد که صنایع‌دستی اصیل ایرانی به همه ایرانیان و دوستداران هنر و اصالت در سراسر جهان شناسانده شود. به کمک رابین، هیچ هنرمند ایرانی گمنام نخواهد ماند و هیچ اثری بی‌نام‌ونشان عرضه نخواهد گردید زیرا رابین حامی توسعه برندهای مستقل هنرمندان است. رابین برندی قوی و معتبر خواهد بود که معادلِ باکیفیت و بااصالت است.